DZIEŃ BEZPIECZNEGO INTERNETU

Tuż po feriach obchodziliśmy w szkole Dzień Bezpiecznego Internetu. We wszystkich klasach przeprowadzone zostały zajęcia dotyczące bezpieczeństwa w Internecie. Na informatyce utrwalono zasady właściwego korzystania z Internetu, ochrony swoich danych osobowych, zabezpieczania urządzeń przed szkodliwym oprogramowaniem, a także stosowania na co dzień netykiety. Ponadto klasy starsze wykonały na zajęciach z wychowawcą plakaty dotyczące bezpieczeństwa w sieci.

Zorganizowano także turniej wiedzy o bezpieczeństwie w sieci. Miejsce I zajęli Leon Kałuża i Wiktor Bujak z kl. 7a, miejsce II Artur Topczewski z kl. 7b, a miejsce III Emilia Trela i Wiktoria Bronieska z kl. 6a. Gratulujemy!

Dziękujemy za zaangażowanie i pamiętajmy o wszystkich zasadach bezpieczeństwa w sieci na co dzień!

BR