Dzień Nauczyciela 2010

Dzień Nauczyciela

Dzień 14 października to dzień,

w którym w szczególny sposób chcemy podziękować naszym nauczycielom za trud, za okazaną pomoc, za pracę. Również w tym roku zebraliśmy się wszyscy na sali gimnastycznej na uroczystej akademii przygotowanej przez samorządy uczniowskie wraz z opiekunami. Akademię rozpoczął krótki występ artystyczny. Podczas trwania występu uczniowie razem z chórkiem szkolnym odśpiewali gromkie „sto lat” i obdarowali swoich nauczycieli własnoręcznie wykonanymi upominkami.

Następnie głos zabrała Pani Dyrektor Natalia Popczyk, która podziękowała w imieniu wszystkich nauczycieli za upominki i życzenia. Nauczycielom, którzy swoja pracą w ubiegłym roku szkolnym w sposób szczególny zasłużyli się dla szkoły pani dyrektor wręczyła Nagrody Dyrektora.

Odczytane zostały tez życzenia Śląskiego Kuratora Oświaty.

Później głos zabrali przedstawiciele Rady Rodziców, którzy w imieniu wszystkich rodziców, podziękowali nauczycielom za ich ciężka pracę.

Po akademii uczniowie wraz ze swoimi wychowawcami udali się jeszcze do swoich klas.