Rozpoczęcie roku 2010/2011

Rozpoczęcie roku szkolnego 2010/2011

Dnia 1 września 2010 roku po ponad dwóch miesiącach wakacyjnego szaleństwa wróciliśmy do szkoły.

O godzinie 10:00 odbyła się uroczysta akademia przygotowane przez uczniów klasy szóstej. Po części artystycznej głos zabrała Pani Dyrektor Natalia Popczyk, która powitała serdecznie wszystkich uczniów, grono pedagogiczne i rodziców. W sposób szczególny przywitani zostali nasi najmłodsi koledzy i koleżanki czyli klasa pierwsza i „zerówka”. Następnie przedstawieni zostali nowi wychowawcy klas oraz nowi nauczyciele, którzy rozpoczynają pracę w naszej szkole.

Pani Dyrektor wyraziła nadzieję, że nadchodzący rok szkolny upłynie nam wszystkim w miłej i serdecznej atmosferze, szybko i bez zakłóceń.

Po akademii udaliśmy się wraz z wychowawcami do klas, gdzie otrzymaliśmy nowy plan lekcji i mogliśmy sie podzielić wakacyjnymi wspomnieniami.