PASOWANIE PIERWSZOKLASISTÓW

28 września grono naszej szkoły powiększyło się o 45 pełnoprawnych uczniów. Podczas uroczystości pierwszoklasiści zaprezentowali program artystyczny, w którym recytując, śpiewając i rozwiązując zagadki udowodnili, że zasługują na miano ucznia Szkoły Podstawowej.
Uczniowie w  obecności pani Dyrektor, wychowawców, rodziców i zaproszonych gości  ślubowali rzetelnie wypełniać swoje obowiązki i przynosić chlubę rodzicom  i szkole. Swoją obecnością zaszczycili nas przewodniczący Rady Miasta pan Adam Cebula oraz przedstawiciele Stowarzyszenia Mieszkańców Siemianowic SMS Beata Gałecka i Bartłomiej Pieczykolan. Po uroczystym akcie pasowania przyszedł czas na gratulacje, pamiątkowe zdjęcia, dyplomy oraz ufundowane przez SMS rogi obfitości.
Naszym  świeżo upieczonym pierwszoklasistom życzymy wiele radości i samych sukcesów!

E.W.