PASOWANIE NA UCZNIA

4 października w naszej szkole odbyła się uroczystość "Pasowania na ucznia" dzieci z klas Ia,Ib i Ic. Po przywitaniu zaproszonych gości, dzieci z klas pierwszych zaprezentowały swoje umiejętności w programie artystycznym. Kropką nad " i" było wykonanie poloneza przez pierwszaków. Po burzy oklasków ze strony rodziców i gości uczniowie złożyli uroczyste Ślubowanie. Następnie odbyła się ceremonia "Pasowania na ucznia", której dokonała Pani Dyrektor. Pani Wicedyrektor wręczyła dzieciom pamiątkowe dyplomy i czekolady . Panie z Rady Rodziców również poczęstowały uczniów słodyczami. Na koniec uroczystości Pani Dyrektor złożyła uczniom życzenia sukcesów w nauce , a rodzicom zadowolenia ze swoich pociech. Każda klasa została zaproszona do pamiątkowego zdjęcia. Ten dzień na długo pozostanie pierwszakom w pamięci.