NOWY DZIENNIK ELEKTRONICZNY

Wraz z nowy rokiem szkolnym, w naszej placówce nastąpiła zmiana dziennika elektronicznego. Dotychczasowego "librusa" zastąpił Dziennik Vulcan (UONET+). W związku z tym przygotowaliśmy kilka przydatnych informacji dla rodziców i uczniów ułatwiających korzystanie z nowego dziennika:

1. Adres strony internetowej z naszym dziennikiem: https://eduone.pl/siemianowiceslaskie
  2. Nazwa użytkownika wykorzystywana do logowania:
    a) dla RODZICA - to Państwa prywatny email, który podali Państwo wychowawcy
    b) dla UCZNIA - to szkolny adres email, który ma ogólną postać Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.'
  3. W dzienniku mają Państwo dostęp do darmowej aplikacji na telefon:
    - dla systemu Android - kliknij>>>
    - dla iOS - kliknij>>>
  4. Rodzice dzieci przedszkolnych również korzystają z e-dziennika m.in. w celu zgłaszania nieobecności w przedszkolu i na posiłkach oraz kontaktu z wychowawcą grupy - INSTRUKCJA (.pdf)
  5. Po więcej informacji zapraszamy na stronę VULCAN, zachęcamy również do zapoznania się z filmami instruktażowymi poniżej:

Pierwsze logowanie

Jak odzyskać hasło