MOJA PRACOWNIA MARZEŃ - KONKURS

Z przyjemnością informujemy, że nasza placówka przystąpiła do konkursu internetowego przeznaczonego dla siemianowickich szkół pt. PRACOWNIA MARZEŃ, w którym możemy wygrać znaczną kwotę na urządzenie lub doposażenie jednej z pracowni lekcyjnych. Prosimy o codzienne oddawanie swoich głosów na naszą szkołę pod adresem:

Głosować można tylko po zarejestrowaniu się. Głos standardowy można oddać raz dziennie DO 31 grudnia 2018 roku.

Ponadto już od 5 listopada można będzie oddawać głosy dodatkowe na opublikowane w profilu naszej szkoły prace dzieci, które powstaną w ramach ogłoszonych w szkole konkursów: plastycznego i literackiego. Osiem uznanych za najpiękniejsze i najciekawsze zostanie udostępnionych w galerii strony i każdy oddany na daną pracę głos będzie miał wagę 20 głosów standardowych.

W konkursie dodatkowo premiowane są zakupy na stronach www.wirksiazek.pl oraz www.wirzabawy.pl dokonane z wykorzystaniem kodu rabatowego pobranego ze strony www.rodzicedzieci.pl/konkurs/tabela-konkursowych-kodów/. Po dokonaniu zakupów można oddać tzw. głos z paragonem (zrealizowanym numerem zamówienia). Każdy oddany w ten sposób głos będzie miał wagę 20 głosów standardowych.
Cały regulamin konkursu dostępny jest na stronie www.rodzicedzieci.pl w zakładce KONKURS.

Aby osiągnąć sukces, konieczne będzie regularne - najlepiej codzienne oddawanie głosów przez pracowników, uczniów, ich rodziców i bliskich oraz przyjaciół naszej szkoły. I o to serdecznie prosimy wszystkich Państwa!

Równocześnie zachęcamy Was, Uczniowie do włączenia się w akcję poprzez samodzielne przygotowanie prac konkursowych. Tematem zarówno prac plastycznych jak i literackich jest hasło: MOJA PRACOWNIA MARZEŃ.
Prace plastyczne mogą mieć dowolny format i zostać wykonane dowolną techniką. Prace literackie mają mieć formę wypracowania - opisu wymarzonej pracowni. Termin ostateczny oddania prac to piątek 26 października 2018 r. Prosimy je przynosić do pani Małgorzaty Wilczyńskiej (sala 9c). Liczymy na Waszą kreatywność i zaangażowanie!

Pozdrawiamy!