15 maj 2024

• Lewandowski nie wytrzymał. I to na oczach Xaviego. Kamery wszystko nagrały [WIDEO]
    Robert Lewandowski od lat podawany jest za wzór profesjonalizmu. Po raz kolejny udowodnił, że nie dzieje się tak bezpodstawnie. Podczas środowego treningu FC Barcelony Polak wybiegł na murawę jako pierwszy i dał przed dziennikarzami popis swoich możliwości technicznych. Szybko jednak zirytowała go postawa kolegów. Postanowił więc nieco z nich zażartować.
  • Reprezentant Polski nie wytrzymał po spadku. Sensacyjny zwrot. "Agenci działają"
    Kamil Piątkowski po zakończeniu sezonu miał rozstać się z hiszpańską LaLigą. Nie dość, że jego Granada jest już pewna spadku, to na dodatek piłkarzowi upływa termin wypożyczenia z Salzburga. Teoretycznie powinien więc wrócić do Austrii. Zdaniem dziennikarza Canal + Sport Michała Mitruta nie chce tego sam zawodnik, a poza tym interesuje się nim inny hiszpański zespół.
  • Djoković przeżywa koszmar. Jego były doradca ujawnia. "Bardzo się martwię"
    - Jest w czarnej dziurze. Może się to wszystko posypać. Nie mówię tylko o utracie światowej jedynki, ale o wypadnięciu z Top10 - tak ten sezon w wykonaniu Novaka Djokovicia ocenia w rozmowie ze Sport.pl Wojciech Fibak. Legendarny Serb w tym roku zadziwia tenisowe środowisko swoimi ruchami, którymi - według słynnego przed laty Polaka - sam sobie skomplikował życie.

Uczniowie klas 7-8 rywalizowali dziś w Mistrzostwach Siemianowic Śląskich szkół podstawowych. Pomimo chłodu atmosfera na boiskach była bardzo gorąca, a rywalizacja zacięta. Naszej młodej drużynie udało się pokonać SP4, natomiast w rywalizacji z SP1, SP3 i SP6, pomimo wyrównanej gry, musieliśmy uznać wyższość rywala.