29 kwiecień 2024

• Hiszpanie piszą o odejściu Lewandowskiego. Znowu mu to wypomnieli
    Zdaniem hiszpańskich mediów pozycja Roberta Lewandowskiego w FC Barcelonie wcale nie jest bezpieczna. Xavi zdecydował się pozostać w klubie, z czego polski napastnik na pewno jest zadowolony, ale na jego przyszłość wpływa kilka innych kwestii. Jedna z gazet uważa, że sprzedaż Polaka może umożliwić rewolucję. "Nowy scenariusz, który zaczął się tworzyć się po zatrzymaniu Xaviego, wymaga wstrząsu zespołem. A na to trzeba mieć pieniądze" - czytamy.
  • 9-letni Polak kupiony przez giganta! Fenomen. Strzelił 86 goli w sezonie
    Nie ma wątpliwości, że Manchester City jest obecnie jedną z najlepszych klubowych drużyn na świecie. Mowa w końcu o aktualnych mistrzach Anglii oraz zwycięzcach Ligi Mistrzów z poprzedniego sezonu. Mają także znakomitą akademię, z której wypuszczają wielu świetnych zawodników. Teraz do ich młodzieżowej drużyny dołączył 9-letni polski zawodnik - Jakub Borowski.
  • Media: Absolutny hit dla Marciniaka. "Szanse wzrosły do 90 procent"
    Liga Mistrzów wkracza w decydującą fazę. Już wkrótce zostaną rozegrane pierwsze starcia półfinałowe, a tydzień później rewanże. I niewykluczone, że znów zobaczymy w nich Polaka. Mowa o Szymonie Marciniaku. Jak poinformował Rafał Rostkowski na łamach TVP Sport, znacząco wzrosły szanse naszego rodaka na poprowadzenie rewanżowego hitu Ligi Mistrzów. Jest on wręcz faworytem.

NAUCZYCIELE WF

Jesteśmy osobami, których główną pasją jest sport. Staramy się to pasją "zarazić" wszystkich uczniów naszej szkoły i zachęcić ich do jak najaktywniejszego udziały w kulturze fizycznej. Poprzez prowadzone zajęcia pozalekcyjne zachęcamy ich do aktywnego spędzania czasu wolnego oraz dalszego poszerzania swych umiejętności w klubach sportowych. Sami staramy się dawać dobry przykład często startując wraz z młodzieżą w różnego rodzaju imprezach rekreacyjnych i sportowych.

W roku szkolnym 2016/2017 w Szkole Podstawowej nr 16 oraz w Gimnazjum nr 5 nauczycielami wychowania fizycznego są: Pani Aleksandra Peczyńska oraz Pan Krzysztof Ślęzak.

nauczyciele

Kadra nauczycieli wychowania fizycznego Zespołu Szkół nr 1
w roku szkolnym 2008/2009.
Od lewej: mgr Aleksandra Peczyńska, mgr Krzysztof Ślęzak, mgr Dorota Mikłasz, mgr Zofia Nowok.

i jeszcze jedno zdjęcie

kadra nauczycieli wychowania fizycznego

Kadra nauczycieli wychowania fizycznego Zespołu Szkół nr 1
w roku szkolnym 2006/2007.
W skrzyni, od lewej: mgr Dorota Mikłasz, mgr Krzysztof Ślęzak, mgr Aleksandra Peczyńska,
mgr Radosław Rabus.

nauczyciele wf

Kadra wf-istów w roku szkolnym 2003/2004.