29 kwiecień 2024

• Przedziwne słowa Guardioli po meczu. Tak wytłumaczył wygraną Manchesteru City
    Manchester City pokonał w niedzielę Nottingham Forest 2:0 i tym samym zbliżył się w tabeli do liderującego Arsenalu. Nie było to jednak najlepsze spotkanie w wykonaniu piłkarzy Pepa Guardioli, a sam szkoleniowiec uważa, że jego drużyna miała "dużo szczęścia". Podczas pomeczowej konferencji prasowej zdradził, co ją uratowało. Przedstawił niezwykle absurdalną teorię.
  • Historyczny turniej w Madrycie. To się praktycznie nie zdarza. "Ze Świątek na czele"
    Turniej WTA 1000 w Madrycie wchodzi w decydującą fazę. Polscy kibice liczą oczywiście na Igę Świątek, która w poniedziałek zagra w meczu czwartej rundy z Sarą Sorribes Tormo. Dziennik "Mundo Deportivo" przeanalizowało dotychczasowe edycje turnieju w Madrycie i ogłosił, że tegoroczna jest najlepszą pod względem liczby najwyżej rozstawionych zawodniczek w czwartej rundzie.
  • Gigantyczny skandal w "polskim" hicie. Trener oszalał. Policja na murawie [WIDEO]
    Do wielkiego zamieszania doszło tuż po zakończeniu hitu greckiej ligi PAOK Saloniki - AEK Ateny (3:2). Szkoleniowiec drugiej z wymienionych ekip wpadł na murawę i wywołał awanturę. Atakował nie tylko osoby z drużyny przeciwnej, ale i ludzi, którzy próbowali go powstrzymać. Na miejscu pojawiła się nawet policja. Jedno jest pewne - Matias Almeyda będzie musiał ponieść konsekwencje. I to najprawdopodobniej surowe.

ZAJĘCIA POZALEKCYJNE - "SKS"

mgr Aleksandra Peczyńska - ...... (SP, Gim)
mgr Krzysztof Ślęzak -  ...... (SP, Gim)

Godziny zajęć i treść ustalane na bieżąco (szczegółowe informacje na tablicy ogłoszeń).