16 maj 2024

• Bayern podjął decyzję ws. trenera. Nie uwierzysz, jaką. "Sensacyjny zwrot"
    Bayern Monachium po zakończeniu sezonu miał się pożegnać z Thomasem Tuchelem i zatrudnić nowego trenera. Jednak poszukiwania spełzły na niczym, w związku z czym w klubie rozważany jest absolutnie sensacyjny scenariusz. Jego szczegóły przedstawił niemiecki dziennikarz Florian Plettenberg. "Tuchel pozostaje chętny do pozostania w Bayernie, pomimo burzliwych ostatnich kilku tygodni" - przekazał. Stanowisko klubu w tej sprawie jest jasne.
  • Xavi namiesza w składzie Barcelony. W całej Hiszpanii huczy. Co z Lewandowskim?
    FC Barcelona wciąż walczy o drugie miejsce w LaLiga, a w czwartkowy wieczór zmierzy się w ostatnią w tabeli Almerią. Hiszpańskie media informują, że trener Xavi ma zamiar nieco zamieszać składem i dać szansę kilku zawodnikom. Dwa źródła są zgodne w kwestii występu Roberta Lewandowskiego, który w ostatnim meczu niezadowolony opuszczał boisko.
  • Kiedy walka Fury - Usyk? Gdzie oglądać? Ile kosztuje PPV? [TRANSMISJA, STREAM ONLINE]
    Tyson Fury i Ołeksandr Usyk już w lutym mieli stoczyć walkę o niekwestionowane mistrzostwo świata wagi ciężkiej. Wtedy nie doszła ona do skutku, ale nic nie stoi na przeszkodzie, aby w sobotę 18 maja obaj pięściarze wreszcie wyszli do ringu w Rijadzie. Ich starciu towarzyszą wielkie emocje, które udzielają się nie tylko kibicom. Kiedy i o której walka Fury - Usyk? Gdzie oglądać? Transmisja na żywo, stream online PPV, karta walk.

W piątek, 8 czerwca Krystian,Bartek,Oktawian,Szymon,Igor, Sebastian oraz Patryk z Filipem oglądali zmagania sportowców w Kotle Czarownic czyli Stadionie Śląskim.  Zobaczyć na żywo - niezapomniane. Pozdrawiamy Aleksandra Peczyńska