16 maj 2024

• Sceny przed walką stulecia. Niewiarygodne, co zrobił Fury [WIDEO]
    Tyson Fury i Ołeksandr Usyk już w sobotę 18 maja zmierzą się w walce o tytuł niekwestionowanego mistrza wagi ciężkiej. Pojedynek od dłuższego czasu rozpala wielkie emocje, a im go bliżej, tym więcej pojawia się kontrowersji. W czwartek doszło do bezpośredniej konfrontacji obu pięściarzy. Po konferencji prasowej mieli stanąć naprzeciw siebie do tradycyjnego face-to-face. Coś jednak poszło nie tak, bo Brytyjczyk kompletnie zlekceważył rywala.
  • Selekcjoner Włochów nazwał Szczęsnego "bezużytecznym". Od razu się wytłumaczył
    Wielkimi krokami zbliża się Euro 2024. Podczas turnieju rozgrywanego na niemieckich boiskach tytułu będą bronić Włosi. Ich selekcjoner Luciano Spalletti udzielił zaskakującej wypowiedzi na temat Wojciecha Szczęsnego, z którym miał okazję współpracować w Romie. Wszystko przez domysły włoskich dziennikarzy na temat rywalizacji pomiędzy bramkarzami reprezentacji Włoch.
  • Media: Xavi może zostać natychmiast zwolniony. Przesadził. Laporta jest wściekły
    Trzy tygodnie - tyle czasu minęło, odkąd Xavi zmienił zdanie i oficjalnie potwierdził, że zostanie w FC Barcelonie na kolejny sezon. Wydawało się, że sprawa jest już przesądzona, gdy nagle nastąpił nieoczekiwany zwrot. Hiszpańskie media donoszą, że na trenera wściekł się prezydent klubu Joan Laporta, a kierownictwo nalega na jego zwolnienie. Wszystko przez jedną wypowiedź, jakiej Xavi udzielił przed meczem z Almerią.

W dniu dzisiejszym (21.05.2018) na stadionie miejskim MOSiR Pszczelnik, przeprowadzono mistrzostwa siemianowickich szkół podstawowych w czwórboju lekkoatletycznym. Rywalizacja toczyła się przy pięknej pogodzie co sprzyjało uzyskiwaniu dobrych wyników i biciu życiowych rekordów. Również nasi młodzi sportowcy dzielnie walczyli skacząc w dal, rzucając piłeczką palantową oraz biegając na 60, 600 (dziewczęta) i 1000 metrów (chłopcy).