16 maj 2024

• Jasny sygnał dla Probierza. Murowany kandydat do gry na Euro. "Nie widzę innej opcji"
    Już za kilka tygodni odbędą się mistrzostwa Europy w Niemczech. Dla reprezentacji Polski występ na tegorocznym turnieju Euro będzie już piątym z rzędu. Biało-Czerwoni zagrają z Holandią, Austrią i Francją. Michał Probierz bacznie obserwuje kandydatów do gry w drużynie narodowej. W programie "Tylko Sport" w Kanale Sportowym Adam Kulesza zaproponował selekcjonerowi powrót jednego kadrowicza.
  • Nie do wiary! Rosjanie ogłaszają wielki powrót skandalistki. "Są w kontakcie z WADA"
    Kamiła Walijewa w 2021 roku została zdyskwalifikowana przez Światową Agencję Antydopingową (WADA) po wykryciu w jej organizmie niedozwolonych substancji. Rosyjska łyżwiarka figurowa, która chętnie pozowała do zdjęć z samym Władimirem Putinem, straciła wówczas złoty medal igrzysk olimpijskich. Teraz oficjalnie wraca do sportu, a zezwoliła jej na to WADA.
  • Kiedy walka Adamek - "Bandura"? Gdzie oglądać Fame MMA? [TRANSMISJA NA ŻYWO, KARTA WALK]
    Tomasz Adamek po wygranej z Mamedem Chalidowem nie zwalnia tempa i szykuje się do historycznego pojedynku we freak fightach. Na gali Fame 21: Pretendent jego przeciwnikiem będzie Patryk "Bandura" Bandurski, walka odbędzie się w formule bokserskiej. Mimo to rywal nie obawia się byłego mistrza świata. Kiedy i o której walka Adamek - "Bandura" w Fame MMA? Jaki koszt PPV? Gdzie oglądać? Transmisja na żywo, stream online.

W dniu wczorajszym od wczesnych godzin rannych na Hali MOSiR "Pszczelnik" rozgrywaliśmy zawody Mistrzostw Siemianowic Śląskich w mini piłce ręcznej. Skład naszej drużyny to: Tymoteusz Susło, Mateusz Odyga, Oskar Razakowski, Filip Peczyński, Miłosz Gumulak, Michał Urbaniak, Patryk Ociepka, Bartek Widurski , Bartek Grząba, Grzegorz Zdanowski, Jan Grosicki. Po walce okupionej krwią zdobyliśmy VII miejsce w mieście. Dziękujemy wszystkim zawodnikom za zaangażowanie i walkę :-)))

Dzień wcześniej swoje mecze rozgrywały dziewczęta. Nasza reprezentacja po porażce z SP 4 i SP 13 trafiła również do grupy grającej o miejsca 7-9. Tutaj nasze szczypiornistki wreszcie się rozkręciły i pokonały zespoły SP 5 oraz SP 3 zajmując ostatecznie VII miejsce.