16 maj 2024

• Liga Narodów 2024. Gdzie oglądać siatkówkę? Kiedy mecze? [TRANSMISJA NA ŻYWO]
    Polscy siatkarze w tym sezonie reprezentacyjnym chcą zrealizować kilka celów. Najważniejszym będzie udany występ na igrzyskach olimpijskich w Paryżu, najlepiej zakończony zdobyciem medalu. Ale z pewnością bardzo zależy im również na sukcesie w Lidze Narodów, którą w zeszłym roku wygrali. Już niebawem czeka ich pierwszy mecz w tych rozgrywkach. Kiedy i o której grają Polacy w Lidze Narodów 2024? Gdzie oglądać siatkówkę dzisiaj? Transmisja TV, stream online.
  • Wielka szansa przed Wisłą Kraków. Co za wieści! Chodzi o europejskie puchary
    W tym sezonie Wisła Kraków może mieć problemy z wywalczeniem awansu do ekstraklasy, ale w Pucharze Polski pokazała, że jest w stanie rywalizować z najlepszymi w kraju. Krakowianie w finale niespodziewanie pokonali Pogoń Szczecin, dzięki czemu w przyszłym sezonie zagrają w kwalifikacjach do Ligi Europy. Istnieje duża szansa na to, że Wisła rozpocznie eliminacje z pozycji faworyta.
  • Grzegorz Lato się nie patyczkuje. Jasny apel do Lewandowskiego
    Już za miesiąc reprezentacja Polski rozpocznie zmagania na mistrzostwach Europy w Niemczech. Biało-Czerwoni najpierw zmierzą się z Holandią, następnie Austrią, a fazę grupową zamkną meczem z Francją. Po katastrofalnych eliminacjach niewielu spodziewa się dobrego występu na turnieju finałowym. Szanse Polaków ocenił Grzegorz Lato. Zaapelował też do doświadczonych kadrowiczów - w tym Lewandowskiego.

Dzisiaj odbyły się eliminacje w mini koszykówce chłopców o Mistrzostwo Siemianowic Śląskich w naszej szkole. Nasza reprezentacja wygrała pierwszy mecz ze Szkołą Podstawową nr 13 natomiast uległa w drugim Szkole Podstawowej nr 20. Jeden mecz wygrany i jeden przegrany plasuje nas na drugim miejscu w grupie. W przyszłym tygodniu będziemy grać o miejsca IV-VI. Skład reprezentacji:

Oskar Razakowski, Mateusz Odyga, Bartek Grząba, Michał Urbaniak, Piotrek Buk, Filip Peczyński, Tymoteusz Susło, Janek Grosicki, Daniel Brzozowski, Bartek Widurski.