Ze Świata Sportu

29 kwiecień 2024

Najważniejsze, zawsze aktualne wiadomości portalu Sport.pl Gazeta.pl
  • Media: Jest stanowisko Lecha Poznań ws. Mariusza Rumaka. Wielkie zaskoczenie
    Mariusz Rumak pozostanie trenerem Lecha Poznań do końca sezonu 2023/24 - informuje portal Meczyki.pl. Pomimo niedzielnego bezbramkowego remisu z Cracovią (0:0), zdecydowanie ograniczającego szanse Lecha na mistrzostwo Polski, klub z Poznania nie zamierza do końca rozgrywek wykonywać nerwowych ruchów.
  • Oto droga Igi Świątek do finału w Madrycie. Łatwo już było. Ależ to będzie mordęga!
    Iga Świątek praktycznie zmiotła z kortu Sarę Sorribes Tormo w czwartej rundzie turnieju WTA 1000 w Madrycie. Polka wygrała 6:1, 6:0 i w ćwierćfinale zagra z Beatriz Haddad Maią. Polkę dzielą tylko trzy mecze od wygrania Mastersa w stolicy Hiszpanii. Wiemy, na kogo może trafić w półfinale oraz jakie tenisistki "wykruszą się" w kolejnych meczach w drodze do finału w dolnej połowie drabinki.
  • Totalna zapaść klubu Polaka. Ta statystyka wygląda jak żart
    Brighton nie ma ostatnio dobrej passy. Klub Jakuba Modera po raz ostatni wygrał w połowie marca z Romą w Lidze Europy, ale i tak odpadł z tych rozgrywek. Od tamtej pory zanotował sześć meczów bez zwycięstwa. O skali zapaści najlepiej świadczy fakt, że przez cały kwiecień drużyna zdobyła raptem jedną bramkę. A i tak jest to stwierdzenie nieco na wyrost.

W ostatnich w tym roku szkolnych zawodach międzyszkolnych uczniowie naszej szkoły zanotowali dobre wyniki. W przeprowadzonych na Stadionie MOSiR Pszczelnik zawodach lekkoatletycznych zdobyliśmy aż 7 medali. Brawa dla naszych zawodniczek i zawodników i mamy nadzieję, że w przyszłym roku szkolnym zawody międzyszkolne powrócą na dobre do naszego szkolnego kalendarza.