29 kwiecień 2024

• Specjalny plan Barcelony na zatrzymanie diamentu. Użyją specjalnej formuły
    17-letni Pau Cubarsi zachwyca w tym sezonie w barwach Barcelony. Hiszpan wywalczył miejsce w wyjściowym składzie aktualnego mistrza kraju i tworzy duet stoperów z Ronaldem Araujo. Teraz dziennik "Mundo Deportivo" podaje, że Barcelona chce zatrzymać Cubarsiego na dłużej. Aby ten plan się ziścił, klub zamierza użyć "formuły Lamine'a Yamala". Cubarsi może podpisać nowy kontrakt dopiero w przyszłym roku, gdy osiągnie pełnoletność.
  • To się nazywa prezent! Wielki sukces 17-letniej Rosjanki. Świętuje w Madrycie [WIDEO]
    Mirra Andriejewa znów to zrobiła! Młodziutka Rosjanka ponownie pokonała wyżej notowaną przeciwniczkę i zameldowała się w ćwierćfinale turnieju rangi WTA 1000 w Madrycie. Po wyleiminowaniu Markety Voundrousovej, teraz wyrzuciła z turnieju Jasmine Paolini. Rosjanka sprawiła sobie znakomity prezent urodzinowy - w poniedziałek kończy 17 lat.
  • Skandal w Niemczech. Kolega Polaka trafił do szpitala z połamaną twarzą. Już nie zagra
    Dramat kolegi Michała Karbownika. Hertha Berlin poinformowała, że jeden z jej zawodników Aymen Barkok został zaatakowany w jednym z berlińskich barów i trafił do szpitala. Tam z obrażeniami twarzy musiał przejść operację i czeka go przerwa od gry w piłkę. Policja rozpoczęła już śledztwo w sprawie ataku na Marokańczyka.

We wtorek i czwartek uczniowie "szesnastki" rywalizowali z innymi szkołami w Mistrzostwach Siemianowic Śląskich w piłce ręcznej.  Zarówno dziewczęta jak i chłopcy dzielnie walczyli próbując uzyskać jak najlepszy wynik. Niestety jednym i drugim nie udało się tym razem wyjść z grupy i awansować do fazy finałowej. Było to dla nas jednak dobra lekcja "szczypiorniaka" i miejmy nadzieję, że zaprocentuje lepszymi wynikami w przyszłości.