16 maj 2024

• Sułek w końcu pękła. Szczerze wyznaje o byciu mamą. "Mam ochotę usiąść i ryczeć"
    Adrianna Sułek to jedna z najbardziej rozpoznawalnych lekkoatletek w Polsce. Obecnie 25-latka stara się zakwalifikować do nadchodzących igrzysk olimpijskich w Paryżu, choć wydawało się, że ze względu na ciążę zrobi sobie przerwę od sportu. Ostatnio w jej mediach społecznościowych pojawił się emocjonalny wpis. "Jest niewyobrażalnie ciężko łączyć karierę na najwyższym światowym poziomie i syna, który stał się oczkiem w głowie" - czytamy.
  • Wierzyć się nie chce, co zrobiła Sabalenka. Kuriozum. Aż rzuciła mikrofonem [WIDEO]
    Aryna Sabalenka w ćwierćfinale turnieju w Rzymie pewnie pokonała Jelenę Ostapenko. Na korcie zrobiła bardzo dobre wrażenie, ale nie aż tak dobrze poszło jej w pomeczowym wywiadzie w studiu Tennis Channel. W pewnym momencie wymsknęło jej się słowo, które nie powinno paść na antenie. Sama nie mogła uwierzyć w to, co zrobiła, natomiast prowadzący... wybuchł śmiechem. A po chwili wyjaśnił, że Białorusinka złamała obietnicę. - Mam to we krwi - skwitowała.
  • "Nike pewnie pluje sobie w brodę". Świątek powiedziała jedno słowo
    - Nowy "look" Igi zbiegnie się ze wszystkimi najważniejszymi turniejami - mówi Sport.pl Silke Tegethof z marki On Running. Sponsor przygotowuje dla Igi Świątek nowe stroje na Roland Garros, Wimbledon, igrzyska i US Open. A team Świątek zdradza nam, jak bardzo w projektowanie angażuje się Iga. I co Świątek powiedziała na spotkaniu z zespołem On.

Korzystając z dobrej pogody, w dniu dzisiejszym przeprowadzono turniej w ramach Mistrzostw Siemianowic Śląskich w piłce nożnej chłopców. Nasza drużyna, w której składzie znaleźli się: Kuba Kłosowski, Sebastian Wicik, Oktawian Zimny, Igor Tokarski, Kuba Czajęcki, Filip Marszałek i Kamil Gaczek, pokazała się z dobrej strony. Chłopcy, pomimo wielu znakomitych sytuacji do zdobycia bramki, zremisowali bezbramkowo z SP20 oraz po zaciętym pojedynku pokonali SP4 3:2. Pomimo, iż nie przegraliśmy meczu nie udało się awansować do fazy finałowej, do której z naszej grupy z lepszym bilansem bramkowym awansowała SP20.