17 maj 2024

• To będzie kosmiczny finał ze Świątek! Rewelacja sezonu nie miała żadnych szans
    Wszyscy oczekiwali, że starcie Aryna Sabalenka - Danielle Collins w drugim półfinale WTA 1000 w Rzymie będzie tenisowym pojedynkiem wagi ciężkiej, a zawodniczki zaserwują widowisko równie dobre, co trzy tygodnie temu w Madrycie. Tak się jednak nie stało, albowiem w spotkaniu zabrakło ognia i większej dozy emocji - zwłaszcza ze strony Amerykanki. Zakończyło się ono wynikiem 7:5, 6:2 dla Aryny Sabalenki i to ona będzie rywalką Igi Świątek w sobotnim finale.
  • Jeden piłkarz przejął robotę Lewandowskiego! Nie tak to miało wyglądać
    Nieoczywisty zawodnik był bohaterem FC Barcelony w wyjazdowym, wygranym 2:0 meczu ligowym z Almerią. Zdobył oba gole, dzięki którym drużyna Xaviego przybliżyła się do wicemistrzostwa Hiszpanii. Robert Lewandowski niczym specjalnym się nie wyróżnił.
  • Sceny przed walką stulecia. Niewiarygodne, co zrobił Fury [WIDEO]
    Tyson Fury i Ołeksandr Usyk już w sobotę 18 maja zmierzą się w walce o tytuł niekwestionowanego mistrza wagi ciężkiej. Pojedynek od dłuższego czasu rozpala wielkie emocje, a im go bliżej, tym więcej pojawia się kontrowersji. W czwartek doszło do bezpośredniej konfrontacji obu pięściarzy. Po konferencji prasowej mieli stanąć naprzeciw siebie do tradycyjnego face-to-face. Coś jednak poszło nie tak, bo Brytyjczyk kompletnie zlekceważył rywala.

Szkolny Serwis Sportowy

Szkolny Serwis Sportowy od nowego roku szkolnego w nieco odmienionej szacie graficznej. Mam nadzieję, że się wam spodoba. Tera naszą stronę sportową "podczepiliśmy" pod stronę szkolną, więc zmieni się jej adres. Jeżeli chcielibyście tu widzieć jeszcze jakieś informacje piszcie na Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript..