ODDZIAŁY PRZEDSZKOLNE

PRZY SP 16 W SIEMIANOWICACH ŚLĄSKICH

...MAMO

Kolejny już konkurs z cyklu "Namaluje Ci mamo" oraz przegląd piosenki "Zaśpiewam Ci mamo" odbył się w Siemianowickim Parku Tradycji 24 maja. Przedstawiciele naszej grupy przedszkolnej "Żabki" zdobyli w tym roku nagrody i wyróżnienia. W konkursie plastycznym dwie równorzędne nagrody zdobyły Zuzanna R. (praca pod kierunkiem Pani Moniki) oraz Marysia M. (praca pod kierunkiem Pani Ewy B.) a do wystawy prac zakwalifikowały się także Martyna, Marta i Zosia.
Na przeglądzie wokalnym reprezentowali nas Gabryś, Staś, Leon, Anastazja, Zosia i Zuzia - którzy wspólnie zaśpiewali piosenkę "Oh mamo, mamo".  Wszyscy uczestnicy dobrze się bawili podczas koncertu i wręczania nagród. Serdeczne gratulacje, również dla mam, które mogą być dumne ze swoich pociech.

ul. K. Szymanowskiego 11

32 220-14-80