ODDZIAŁY PRZEDSZKOLNE

PRZY SP 16 W SIEMIANOWICACH ŚLĄSKICH

ZAWÓD - PILOT SAMOLOTU

W ramach realizowanej w oddziale przedszkolnym innowacji odwiedził nas tatuś Olafa, który zaprezentował dzieciom zawód – PILOTA samolotu i przybliżył profesje - STEWARDESSY. Dzieci były bardzo zainteresowane przygotowaną przez gościa prezentacją i pokazaną symulacją lotu. Tatuś Olafa przedstawił na dużym ekranie swoje miejsce pracy i opowiedział o swoich codziennych obowiązkach. Potem przedszkolaki miały okazję porozmawiać z gościem. Na koniec na grupę "Misiów" czekała niespodzianka w postaci mini sesji fotograficznej, w trakcie której dzieci mogły choć na chwilę zostać PILOTEM.

Bardzo dziękujemy za podzielenie się wiedzą na temat ciekawej profesji i ogromne zaangażowanie w przygotowanie zajęć :)

ul. K. Szymanowskiego 11

32 220-14-80