ODDZIAŁY PRZEDSZKOLNE

PRZY SP 16 W SIEMIANOWICACH ŚLĄSKICH

DZIEŃ DZIECKA W ODDZIALE PRZEDSZKOLNYM

„Uśmiech dziecka największym skarbem…” – w naszym przedszkolu o tym pamiętamy i dla dzieci mnóstwo atrakcji mamy. Obchody Dnia Dziecka rozpoczęły się u nas już w czwartek 30 maja teatrzykiem pt. ,, Cyrk” który przyjechał do nas z Chorzowa . W piątek 31 maja w całym przedszkolu unosił się zapach gofrów które przygotowały ,,Skrzaty” wraz z Panią Kamilą i Olą- każdy maluszek własnoręcznie udekorował i z wielkim apetytem zjadł swojego gofra. Były również zabawy z chustą animacyjną i prezenty, czyli wszystko to co uwielbiają dzieci. W poniedziałek zapach gofrów unosił się dalej a to dlatego że w tym dniu ,,Żabki” świętowały swój dzień robiąc równie pyszne gofry z Panią Moniką i Olą. Były słodkości, balony, pajacyki z lizakami, cudowne prezenty przygotowane przez rodziców i mnóstwo zabawy na świeżym powietrzu. Na koniec odwiedziła nas też Pani Karolina uwielbiana przez wszystkie dzieci wraz ze swoją małą córeczką, która wspólnie z nami świętowała ten piękny dzień. Tak właśnie świętowały Skrzaty, Żabki i Pszczółki ;)

Z okazji Dnia Dziecka życzymy: „Niech dla wszystkich dzieci zawsze słońce świeci”!!!

ul. K. Szymanowskiego 11

32 220-14-80