ODDZIAŁY PRZEDSZKOLNE

PRZY SP 16 W SIEMIANOWICACH ŚLĄSKICH

DYNIOWY - POMARAŃCZOWY ZAWRÓT GŁOWY

31 października przedszkolaki z grupy "Żabek" obchodziły Święto Dyni. Już kilka dni wcześniej dzieci przynosiły dynie, udekorowane wg własnego pomysłu na konkurs na "Najciekawszą dynie". Dziś wszystkie dzieci przyszły ubrane na pomarańczowo, w sali zapanował dyniowy - pomarańczowy zawrót głowy. Wszyscy dobrze się bawili, były zabawy i tańce. Oglądaliśmy również dynie i zaglądaliśmy do jej środka. Każdy odważny mógł skosztować obranych pestek dyni...a potem skosztować pysznych dyniowych smakołyków. Dziękujemy serdecznie dwóm zaangażowanym mamom, które zadbały o nasze podniebienia :). Takie spędzanie czasu bardzo nas do siebie zbliża, kiedy wszyscy razem możemy usiąść przy jednym, wspólnym stole...Na koniec dzieci otrzymały nagrody za konkurs, w którym pierwsze miejsce zajęła dynia Minionek, zrobiona przez Adasia. Gratulujemy wszystkim! Wasze pomysły były niesamowite!

ul. K. Szymanowskiego 11

32 220-14-80