ODDZIAŁY PRZEDSZKOLNE

PRZY SP 16 W SIEMIANOWICACH ŚLĄSKICH

"DZIEŃ DRZEWA" W ŚREDNIAKACH

W "Żabkach" obchodziliśmy dziś Dzień Drzewa...każdy przedszkolak wie, jak wiele zawdzięczamy otaczającej nas przyrodzie i jak należy o nią dbać, dlatego postanowiliśmy dzisiejszy dzień uczcić.  Żabki wybrały się na spacer, by podziwiać piękne kolory na drzewach, zobaczyć jak Pani Jesień pomalowała już liście na niektórych z nich...Poznaliśmy nazwy niektórych drzew, ich owoce, budowę drzewa... Były również prace plastyczne, które dzieci uwielbiają, szczególnie, gdy przy tej okazji można pobawić się kolorową farbą. Każde dziecko wykonało samodzielnie obraz jesiennego drzewa z kolorowymi listeczkami oraz wspólną grupową pracę, wykorzystującą do stemplowania jabłuszko. Zabawy było co niemiara...

ul. K. Szymanowskiego 11

32 220-14-80