DZIEŃ NAUCZYCIELA W NASZEJ SZKOLE

„Miarą kultury społeczeństwa jest szacunek okazywany stanowi nauczycielskiemu”

Eliza Orzeszkowa

„Dużo dobroci od ludzi, pogody ducha, satysfakcji z pracy i radości z życia” to życzenia składane Nauczycielom w naszej szkole  w przed dzień  Święta Edukacji Narodowej, czyli Dnia Nauczyciela. Akademia z tej okazji rozpoczęła się  programem artystycznym, który przygotowali uczniowie klasy IVa, Va, Vb oraz VIIb. Po przedstawieniu dzieci  wręczyły  nauczycielom oraz pracownikom obsługi i administracji słodkie upominki w postaci babeczek. Następnie nowo wybrana przewodnicząca Samorządu Uczniowskiego Weronika Przesór w imieniu całej społeczności szkolnej złożyła podziękowania nauczycielom za trud włożony w ich wychowanie. Na zakończenie Pani Dyrektor podziękowała za dotychczasowe zaangażowanie, pracę wychowawczą i pedagogiczną nauczycielom oraz pracownikom obsługi szkoły. Wręczając nagrody dyrektora, życzyła wielu sił i wytrwałości w tym wyjątkowym zawodzie, a także sukcesów w życiu zawodowym i osobistym.